Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
BT Sistem'e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Babayiğit Elektronik'in 1971 yılından bu yana elektronik sektöründe sağladığı tecrübeyi ileri teknolojiyle birleştirerek kullanıcılara sunan BAUST Milli Güvenlik Sistemleri, geniş bir yelpazedeki çözümleriyle dikkat çekiyor. Kamera güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, acil anons ve seslendirme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, uydu TV yayın sistemleri, interkom ve akıllı bina sistemleri, network sistemleri, profesyonel monitör ve videowall sistemleri, sinyal dönüştürücü ve çeviriciler, kabinetler ve zayıf akım kabloları gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Babayiğit Teknoloji'nin bir parçası olarak, BT Sistem olarak, müşterilerimize geniş bir yelpazedeki teknoloji çözümlerini sunuyoruz. BT alanında uzmanlaşmış bir ekibin yönetiminde olan kuruluşumuz, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Veri merkezi kurulum sistemlerinden kamera güvenlik sistemlerine, yangın alarm ve ihbar sistemlerinden geçiş kontrol sistemlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca, ses ve ışık sistemlerinden uydu ve TV yayın sistemlerine, akıllı bina ve interkom sistemlerinden hırsız alarm ve çevre güvenlik sistemlerine kadar birçok alanda uzmanız.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak benimseyen firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Her projeye özenle yaklaşarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba gösteriyoruz.

BT Sistem olarak, teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak ve işletmelerinin başarısına katkıda bulunmak için kararlılıkla çalışıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA